Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 434|Ответить: 2
Печать Назад Вперед

Женские сумки

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-4-20 08:55:53 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Я изготавливаю женские сумки,только из кожи ,нужно обновить оборудование,подскажите сайт с  широким ассортиментом?
Первый
Опубликовано 2023-4-20 10:08:30 | Сообщения автора
Якщо ви шукаєте оновлення обладнання для виготовлення шкіряних жіночих сумок, дізнатися більше  можна на сайті . Цей сайт пропонує широкий асортимент обладнання для виробництва шкіряних виробів, включаючи високоякісні машини для шиття шкіри, обрізачі, ножиці та інші інструменти. Крім того, на сайті є можливість отримати безкоштовну консультацію від досвідчених фахівців з виробництва шкіряних виробів, які допоможуть вам вибрати відповідне обладнання для ваших потреб. Таким чином цей сайт може бути відмінним вибором для тих, хто займається виробництвом шкіряних сумок.
Второй
Опубликовано 2023-8-24 08:50:08 | Сообщения автора
Кстати, сумки очень классно презентовать подругам на какие-то праздники. Тем более я разбираюсь в моде и знаю плюс минус, какие вкусы у моих подруг. Точным попадаем в сердечко каждой будет бренд Jw Anderson https://theicon.ua/brand/j_w_anderson_22b/ . Несколько сумочек этого бренда и у меня уже есть.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-6-2 13:12 , Processed in 0.037000 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку