Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Автор: Иннаска
Печать Назад Вперед

Отдых в следующем году

[Скопировать ссылку]
11#
Опубликовано 2024-2-17 21:33:51 | Сообщения автора
Посоветуйте, куда поехать во время отпуска? Интересуют именно города Украины, где более - менее безопасно и в то же время хорошо и красиво. Я раньше не путешествовал по стране, но жена хочет поехать вместе, недавно поженились и не было медового месяца из за работы.
12#
Опубликовано 2024-2-17 21:35:06 | Сообщения автора
Посоветуйте, куда поехать во время отпуска? Интересуют именно города Украины, где более - менее безопасно и в то же время хорошо и красиво. Я раньше не путешествовал по стране, но жена хочет поехать вместе, недавно поженились и не было медового месяца из за работы.
13#
Опубликовано 2024-2-19 18:51:34 | Сообщения автора
Якщо бажаєте влаштувати собі незабутній  відпочинок для всієї сім'ї https://waterloovillage.com.ua/object/vip-cottage/ біля річки у передмісті Дніпра, турбаза Ватерлоо- — ідеальне місце. Ми вже тут були, а зараз забронювали VIP Cottage для великої компанії. Хочемо відпочити з друзями та тут це нам гарно вдасться. Для повноцінного відпочинку є все необхідне: комфортне проживання, рибалка, екопарк, СПА та барбекю.
14#
Опубликовано 2024-2-19 19:38:22 | Сообщения автора
А во Львове есть нормальные отели, с хорошими ценами? Планирую поехать именно туда на отдых в скором времени.
15#
Опубликовано 2024-2-19 19:47:24 | Сообщения автора
сообщение изменено Lota в 2024-2-19 19:48
Доброго дня, я люблю подорожувати нашою країною, зупинялася в різних готелях, тож можу і вам порадити, де варто оселитися, а де краще ні. Ось що стосується Львова, то це однозначна рекомендація бронювати номер у готелі Best Western Plus Market Square Lviv https://marketsquarelviv.com/ . У них шикарні номери, інтер'єр вам сподобається, як і ціни. Я кілька разів зупинялася і цим готелем дуже задоволена. Не дарма всі його хвалять і залишають позитивні відгуки.
16#
Опубликовано 2024-4-3 20:04:28 | Сообщения автора

Недавно ми відпочивали у готелі Ruta Polyana, і я залишився дуже задоволений. Чудове місце для активного відпочинку з дітьми! Готель пропонує великий вибір номерів за доступними цінами. Ми знайшли для себе ідеальний номер з чудовим видом на гори. Крім того, в готелі є чан та лазня, де можна розслабитися після насиченого дня. Ми дуже оцінили шведський стіл із смачною та різноманітною їжею. Прокат велосипедів був великим плюсом, адже ми насолоджувалися катанням в горах. І, звичайно ж, безліч ігор і риболовля були улюбленими заняттями для нас і дітей, там деталі про відпочинок з дітьми в Карпатах в готелі Ruta Polyana. Рекомендую цей готель усім, хто цінує комфорт!
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-29 20:03 , Processed in 0.034436 second(s), 12 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку