Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 465|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Догляд за садом та городом

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-3-21 16:07:32 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения


Відомості про те, як стати красивою, кмітливою та вправною господинею, цікавлять багатьох жінок. Портал gazdynja.com підготував статті, що розповідають про все: приготування сирних пончиків і ситних перекусів, м'ясного салату «по-корейськи» та шаруватих пиріжків, закуски з буряків та домашнього майонезу, пісних голубців та консервованої вискури. овочів, основний догляд за різними культурами, розмноження ягід - ці відомості корисні будь-якій користувачі мережі, що цікавляться тією чи іншою тематикою. Потрібно згадати, що наявні на сайті матеріали поділені за рубриками, а тому ви без особливих зусиль знайдете будь-яку потрібну публікацію. Важливим моментом стає і те, що будь-який із гостей майданчика зможе не сумніватися у відсутності обов'язкових реєстрацій – можливості ресурсу доступні безкоштовно. Портал gazdynja.com – найкраще джерело корисної інформації!


Все про догляд за садом та городом.






Первый
Опубликовано 2023-5-19 12:06:25 | Сообщения автора
Так цікаво вийшло, раніше думала що ніколи не буду працювати в саду та на городі, але згодом як у мене з'явилась своя ділянка, одразу стало цікаво працювати в саду, вирощувати квіти та саджати фруктові дерева. Так приємно коли все зацвітає і ти тішишся результатом своєї роботи)
Второй
Опубликовано 2023-5-28 21:44:25 | Сообщения автора
Я завжди мріяла про ідеальний власний садок. Щоб там було багато пишних кущів із зеленню та квітами. Але знань як доглядати за цим всім, я не мала. Тому довелося трохи пошукати нормальне джерело інформації, так щоб відразу можна було отримати відповідь про те як обрізати дерево і що взагалі треба робити, щоб кущі були зеленими, а не всихали як тільки вийде сонце. Зараз, з впевненістю можу радити ці статті про догляд за рослинами https://movakvitiv.com/  Вони детальні, але не занадто великі, та й поради досить чіткі для розуміння. Для новеньких - саме те що треба.
Третий
Опубликовано 2023-6-24 22:24:19 | Сообщения автора
Привет, конечно же. Посмотрите, пожалуйста, подсказки вот здесь https://rostiada.ru/vyrashchivae ... vinograd-na-balkone . Как Вы уже поняли, он размножается черенкованием. Так что, я полагаю, что с этим у Вас также не будет проблем. А потом Вы просто сможете спокойно попробовать, как легко растет этот вид винограда. Он очень красивый, и моя жена любит сидеть на балконе с тех пор, как высадили его там.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-18 19:56 , Processed in 0.036716 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку