Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 372|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Знайти стильний одяг

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-8-17 18:30:29 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привіт! Шукаю якийсь магазинчик зі стильним жіночим одягом. Хочу декілька блуз та вишиванку придивитися. Можете порадити гарний варіант?



Первый
Опубликовано 2023-8-17 18:43:30 | Сообщения автора
Так, знайти для себе той єдиний магазин з речами, які тебе повністю влаштовують, не так і просто. Проте, я для себе такий знайшла, порадила знайома мені інтернет магазин жіночого одягу Maritel https://maritel.ua/ua/. Я тут уже багато реічей замовляла. Мені подобається якість та хороший вибір товарів. Можна для себе підібрати підходящі блузи, штани та інші речі.
Второй
Опубликовано 2023-10-13 11:51:52 | Сообщения автора
Вишукані вишиванки<= від бренду HISTROV дуже гаргі та якісні. В них дорого, але якісно.
Третий
Опубликовано 2023-12-28 16:25:56 | Сообщения автора
Підкажіть де можна купити гарну жіночу блузу?
5#
Опубликовано 2023-12-29 12:46:20 | Сообщения автора
Доброго дня. Подивіться блузи від LadyLike https://ladylike.ua/uk/Bluzy/Bluzy-s-dlynnym-rukavom Магазин жіночого одягу пропонує стильні та модні речі від виробника. Ціни на одяг тут доступні, а якість речей дуже гарна. Обрати блузу Ви можете на сайті, доставка замовлень діє по всій Україні.
6#
Опубликовано 2024-1-23 00:37:42 | Сообщения автора
Коли купуєш дорогі речі, то головне - це взяти саме оригінал. Я тому не ведуться на доступні та підозріло низькі ціни, обираю магазини, що мають високу репутацію та давно на ринку. Якщо не бачили, то є мультибрендовий бутік доміно дизайнерські речі відомих виробників тут у великій кількості, при чому ж навіть такі, що їх фірмові магазини лише за кордоном. Раджу подивитись хоча б із цікавості, тут і Прада і Гуччі і всілякі інші.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-19 11:32 , Processed in 0.036296 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку