Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 134|Ответить: 6
Печать Назад Вперед

Дитячі іграшки

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-1-29 08:06:52 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Підкажіть, будь ласка, які дитячі іграшки ви вважаєте найбільш корисними для розвитку малюка від 6 місяців до 1 року? Моя донька активно досліджує світ, і я хочу вибрати для неї щось особливе та розвиваюче. Дякую за поради!
Первый
Опубликовано 2024-1-29 09:30:11 | Сообщения автора
Для малюків від 6 місяців до 1 року ідеальними є м'які іграшки, що викликають зорову і тактильну активність. Рекомендую інтернет-магазин дитячих іграшок НаДіток. Там ви знайдете безліч якісних і безпечних дитячих товарів, що сприяють розвитку дітей. Вони пропонують різноманітність м'яких іграшок, які не тільки цікаві, але і корисні для маленьких відкривачів світу. Також, оберіть ті, що мають яскраві кольори та відповідають віковим особливостям малюка.
Второй
Опубликовано 2024-1-31 11:11:32 | Сообщения автора
бажано, щоб іграшки були з природніх матеріалів дерево, текстиль. І саме головне, щоб іграшка не була баагатозадачною, тобто, щоб завдяки одній іграшці вивчався тільки один навик
Третий
Опубликовано 2024-2-1 10:53:34 | Сообщения автора
думаю, що найкраще будуть тактильні іграшки на сенсорику)
5#
Опубликовано 2024-3-8 13:18:36 | Сообщения автора
Я купую своїй дитині іграшки, які вважаю безпечними, корисними та які подобаються мені візуально. Обрати завжди просто в магазині https://igrushki7km.com.ua/ за найкращими цінами. Дивіться тут, думаю, що завжди зможене підібрати якісні товари для дітей за найкращими цінами. Умови доставлення вказані на сайті.
6#
Опубликовано 2024-4-19 09:11:15 | Сообщения автора
А що краще дівчаткам купувати у віці 4-6 років?
7#
Опубликовано 2024-4-22 07:38:33 | Сообщения автора
А що краще дівчаткам купувати у віці 4-6 років?

Ой, щось мені здається, що дівчатка такого віку найбільше граються різноманітними ляльками. Принаймні я, дивлячись на свою донечку, впевнено такі висновки можу зробити. Я їй ляльки досить часто купую. Знаю, де є в інтернеті великий вибір діснеївських ляльок і там щоразу для своєї дівчинки щось цікавеньке обираю. Грається вона із тими ляльками із величезним задоволенням!
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-3 08:32 , Processed in 0.038782 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку