Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 77|Ответить: 1
Печать Назад Вперед

Як проводиться збільшення губ

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-4-23 13:24:55 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привіт! Я думаю про збільшення губ і хочу дізнатися, як це відбувається. Чи може хтось розповісти, які етапи процедури, чого чекати від реабілітації та як готуватися? Дуже важливо для мене зрозуміти всі нюанси перш ніж приймати рішення. Дякую!
Первый
Опубликовано 2024-4-23 13:46:20 | Сообщения автора
З радістю поділюся своїм досвідом, адже сама проходила процедуру збільшення губ недавно. Усе починається з консультації, де лікар розповість про всі варіанти та обере філер, що найкраще підійде для твоїх губ. Процедура в косметологічній клініці MSS Київ зазвичай триває недовго. Лікарі використовують тільки перевірені матеріали, що гарантує безпеку та високий результат. Після ін'єкцій можуть бути невеликий набряк та синці, але це швидко проходить. Вони дадуть тобі всі рекомендації щодо догляду після процедури, щоб уникнути можливих ускладнень і максимізувати результат. Якщо тебе цікавить збільшення губ , то MSS – це дійсно чудове місце, де зможуть допомогти.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-6 03:05 , Processed in 0.034874 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку